FaceBook  Twitter  

По успешната прва кампања на која учествуваа преку 2.000 девојки, а беше одбрано ново заштитно лице на B.U. и поделени преку 30 вредни награди, B.U. повторно ве изненадува!

Промовирајќи ја „B.U. in Action“ линијата, B.U. ги охрабрува сите млади девојки кои се активни на било каков начин, да ги споделат своите фотографии!

Без разлика дали вежбате фитнес, јога, пилатес или едноставно сте активни со прошетка во парк, споделете ја вашата фотографија, одберете го расположението во кое се наоѓате и ве очекуваат вредни награди! Меѓу наградите се вредносен ваучер од 10.000 денари од Sport Vision, 6-месечна претплата во Powerhouse Пилатес и пакети производи B.U. in Action. Се што треба да направите е да ја посетите www.bunofilter.com и да прикачите ваша фотографија во акција!

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...
Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...
Ова е мал пријатен хотел сместен во строгиот центар на градот, оддалечен 30 метри од Широк сокак. ...
Хотелот е лоциран во средината на рекреативниот центар Маврово, само неколку стотини метри од ски лифтовите и езерото. ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...