По успешната прва кампања на која учествуваа преку 2.000 девојки, а беше одбрано ново заштитно лице на B.U. и поделени преку 30 вредни награди, B.U. повторно ве изненадува!

Промовирајќи ја „B.U. in Action“ линијата, B.U. ги охрабрува сите млади девојки кои се активни на било каков начин, да ги споделат своите фотографии!

Без разлика дали вежбате фитнес, јога, пилатес или едноставно сте активни со прошетка во парк, споделете ја вашата фотографија, одберете го расположението во кое се наоѓате и ве очекуваат вредни награди! Меѓу наградите се вредносен ваучер од 10.000 денари од Sport Vision, 6-месечна претплата во Powerhouse Пилатес и пакети производи B.U. in Action. Се што треба да направите е да ја посетите www.bunofilter.com и да прикачите ваша фотографија во акција!

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?