FaceBook  Twitter  

Доколку се уште не сте ја запознале старлетата Мими Оро која преку ноќ стана популарна на нашиот луд полуостров, тогаш крајно време е да дознаете неколку интересни „пикантерии“ за неа.

Се започна со емисијата „Vip24“ на српската ТВ Хепи кога таа призна дека има силикони во градите и устата (а еве и ние признаваме дека тоа се познава и од авион!), а потоа следуваше епскиот одговор со кој таа стане ултимативен хит на неделата. На прашањето како се вика најголемата птица, Милица без многу да размислува одговори „Оро“ и со тоа се прослави преку ноќ.

Но, тоа не можеме да го доловиме со зборови, затоа најдобро е да го погледнете видеото во кое Милица се обидува да го положи примениот испит за старлети:

Па така таа со нејзиното „високо, а богами и широко“ образование веднаш стана ѕвезда, а видеото за некој ден сигурно ќе има преку милион прегледи. Веднаш по ова следуваа генијални идеи во кои е искажан талентот на оваа неверојатно интелегентна (читај просечно сексапилна) девојка. Погледнете!

А еве ја и Мими ...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Пица ресторан во центарот на Битола.
Хотел Филип се наоѓа во Охрид, на околу 5 km од Античкиот театар.
Најдобрата пица во Скопје уште од 1991 година.
Ова е модерен, луксузен и удобен хотел, на само пет минути одење од центарот на Скопје. ...
Ресторанот Градска Кафеана се наоѓа на Широк сокак.