matte

Една од глобално најпознатите старлети, поранешната ирска ѕвезда на реалното шоу Big Brother и оваа година со сигурност ќе се најде на листата на „100 најсекси жени“, според изборот на познатото машко списание FHM. Разликата од претходната година е во тоа што овој пат сите очекуваат со сигурност да го освои тронот!

Оваа прекрасна бринета се соблече – и тоа како знак за алтруизам – за да помогне во испитувањето на споменатиот магазин за тоа која е најсекси жена на планетата земја (и пошироко).

И работата е во тоа што на 27 годишната Иркиња ќе и бидат потребни само неколку гласови повеќе од ланската година за да и официјално го освои првото место. А кога човек ќе ги погледне фотките, веднаш ќе дојде до логичен и рационален заклучок дека тоа не би требало да ú биде никаков проблем.

Инаку, поранешната ѕвезда на Големиот Брат, ланската година беше најдобар дебитант, кој уште со првото појавување на листата се искачи на високото петто место.

На истата таа листа од лани, првото место го зеде нејзината ’колешка‘ Tulisa, додека бившата на фудбалерот на Chelsea, Ashley Cole, Cheryl Cole го зазеде второто место. Rihanna беше трета, а некоја си Rosie Jones ја ’победи‘ со само еден глас девојкава за која денес пишуваме, Georgia, Која мораше да се задоволи само со петата позиција.

alt 

Што се однесува до нас, после гледањето на фотките, мислиме дека оваа година Georgia навистина не би требало да има никакви проблеми со освојувањето на шампионската титула.

Доколку и вие сакате да учествувате во гласањето (кое е отворено за сите кои се информирани и заинтересирани), посетете тука.

alt 

alt 

alt 

alt

alt 

alt 

alt 

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com