FaceBook  Twitter  

Една од глобално најпознатите старлети, поранешната ирска ѕвезда на реалното шоу Big Brother и оваа година со сигурност ќе се најде на листата на „100 најсекси жени“, според изборот на познатото машко списание FHM. Разликата од претходната година е во тоа што овој пат сите очекуваат со сигурност да го освои тронот!

Оваа прекрасна бринета се соблече – и тоа како знак за алтруизам – за да помогне во испитувањето на споменатиот магазин за тоа која е најсекси жена на планетата земја (и пошироко).

И работата е во тоа што на 27 годишната Иркиња ќе и бидат потребни само неколку гласови повеќе од ланската година за да и официјално го освои првото место. А кога човек ќе ги погледне фотките, веднаш ќе дојде до логичен и рационален заклучок дека тоа не би требало да ú биде никаков проблем.

Инаку, поранешната ѕвезда на Големиот Брат, ланската година беше најдобар дебитант, кој уште со првото појавување на листата се искачи на високото петто место.

На истата таа листа од лани, првото место го зеде нејзината ’колешка‘ Tulisa, додека бившата на фудбалерот на Chelsea, Ashley Cole, Cheryl Cole го зазеде второто место. Rihanna беше трета, а некоја си Rosie Jones ја ’победи‘ со само еден глас девојкава за која денес пишуваме, Georgia, Која мораше да се задоволи само со петата позиција.

alt 

Што се однесува до нас, после гледањето на фотките, мислиме дека оваа година Georgia навистина не би требало да има никакви проблеми со освојувањето на шампионската титула.

Доколку и вие сакате да учествувате во гласањето (кое е отворено за сите кои се информирани и заинтересирани), посетете тука.

alt 

alt 

alt 

alt

alt 

alt 

alt 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Поминете дел од Вашето време во прекрасниот амбиент на ресторанот Дион, сместенпокрај кејот на реката Вардар. ...
Ресторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица. ...
Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
Ова е мал пријатен хотел сместен во строгиот центар на градот, оддалечен 30 метри од Широк сокак. ...
Нашата мисија е креирање на совршен ден за оние најпребирливите.