FaceBook  Twitter  

Полскиот супермодел Magdalena Frackowiak со своите  едиторијали постојано ги воодушевува и публиката и критиката, па така ни последниов не е исклучок од ова...

alt

Снимен и одработен во француското летувалиште, на плажата St. Barts. 28 годишната Magdalena во светот на модата заплови како 16 годишна тинејџерка, а до сега има соработувано со реномирани дизајнерски имиња како што се Ralph Lauren, Alessandro Dell'Acqua и Oscar de la Renta.

Но, да не ве замараме со непотребни нешта, туку да се навратиме на она поради кое настана овој пост. Нејзината бикини фото сесија.

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...
Хотел Тино е нов, модерен и атрактивен хотел лоциран на самиот кеј на Охридското езеро. ...
Ова е мал пријатен хотел сместен во строгиот центар на градот, оддалечен 30 метри од Широк сокак. ...
Holiday Inn Skopje e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели Holiday Inn. ...