Полскиот супермодел Magdalena Frackowiak со своите  едиторијали постојано ги воодушевува и публиката и критиката, па така ни последниов не е исклучок од ова...

alt

Снимен и одработен во француското летувалиште, на плажата St. Barts. 28 годишната Magdalena во светот на модата заплови како 16 годишна тинејџерка, а до сега има соработувано со реномирани дизајнерски имиња како што се Ralph Lauren, Alessandro Dell'Acqua и Oscar de la Renta.

Но, да не ве замараме со непотребни нешта, туку да се навратиме на она поради кое настана овој пост. Нејзината бикини фото сесија.

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?