FaceBook  Twitter  

Таа беше девојка од корицата на бугарскиот плејбој во 2009 година и потоа беше поканета од Playboy USA како Playmate girl, со што доби нејзина официјална страница на нивниот playmatepost.com канал.

Ако го имаме во предвид козервативниот став на Хју Хефнер во врска со тоа кои сѐ девојки би можеле да се најдат на нивната официјална страница, тогаш тоа е вистински успех за оваа девојка.

Инаку, таа учествуваше во Големиот брат кога во куќата „суштествуваше“ и нашата Цеце, па низ бугарските медиуми многу пати се појавуваше дилемата која е поуава, Лилјана или Цеце. Е сега, секако дека како македонско девојче нема друго, но дека и ова девојче од Пловдив не е лошо, можете да заклучите и самите...

 

 

 

Фото: Плејбој

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...
Хотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град. ...
Хотелот "Турист" е изграден и отворен во 1986г. како анекс на хотелот "Метропол". ...
Хотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот. ...
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...