FaceBook  Twitter  

Големата ни Британија, поточно поп и тренди-актуелната сцена во Англија, имаат една интересна девојка која веќе некое време работи и си го заслужува епитетот Старлета – личност која со својот сексипил ги плени сите “suckaz” зависни од трендовски сексипил, кој целосно ги запоседнува апаратите кои ја оформуваат нашата реалност...

А кога и таа самата повеќе не знае што да направи, убавата и згодна Риан Саџен ги отфрла сите додатоци и помагала и снима поприлично едноставен сет со разголени фотки.

Бујната плавуша која сите ние ја сакаме (барем сите оние кои имале прилика барем еднаш да ја видат во ’вистинско издание‘), уште еднаш докажа дека нејзе не ú е потребна никаква посебна сценографија, ниту улога. Доволно е само да се соблече и ги покаже своите бујни гради и сé на светот во врска со неа има смисла!

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.
ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...
Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Нашиот елегантно опремен ресторан се наоѓа во подножјето на Националниот парк Пелистер, на излезот од Битола. ...
Ве очекуваме, заедно да поминеме незаборавни денови во „градот на конзулите“. ...