FaceBook  Twitter  

Без разлика дали ви се допаѓа или не, во едно сите се согласуваат, а тоа е дека таа е бомба, бомба, бомба...

Каде и да се појави, атмосферата се вжештива, а таа со нејзиниот бомбастичен и жесток настаp ја носи до граница на лудило. Не пати од комплекси, сака да се слика, па постојано се појавуваат фотографии од нејзиниот задник, гради, предница.. Сандра во базен, пред базен, на море, како се сонча, со костум за капење, без костум за капење, бикини, танги, топлес, топлес, топлес...

Таа секогаш се обидува да ги покаже нејзините атрибути во најдобро светло, знае дека е провокативна и секси и дека многумина би сакале да завршат на „пуст остров“ со неа. Нејзиното вистинско име е Сандра Продановиќ...

Настапува под псевдонимот Сандра Африка. Родена е на 1 април 1988 година, и доколку се уште не знаете за каква девојка ви зборуваме, еве ви уште неколку слики, па се надеваме дека ќе не разберете...

 

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...
Хотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град. ...
Хотелот "Турист" е изграден и отворен во 1986г. како анекс на хотелот "Метропол". ...
Хотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот. ...
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...