FaceBook  Twitter  

Розе боја: сите не асоцира на убаво, фино, пријатно и слично...

И кога на тоа ќе ги дадете убавите и секси девојки, ’обоени‘ во розово, тогаш без разлика не сé и со кој, од старт и по default почнуваат да ви работат центрите кои во најмала рака ви прикажуваат cool галерии во третото око кои предизвијуваат позитивни стимулации на вашите психо-емоционални центри.

А бидејќи и ние во редакцијава сме хронично оболени од вакви и слични синдроми, постојано трагаме по пространите ловишта во нетот и бараме нешто што ќе ни ја подигне брзината на протокот на крвта низ телото. Ова е резултатот од нашата последна сеанса.

Уживајте и немојте да правите ништо што дури и ние не би го правеле!

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.
ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...
Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Нашиот елегантно опремен ресторан се наоѓа во подножјето на Националниот парк Пелистер, на излезот од Битола. ...
Ве очекуваме, заедно да поминеме незаборавни денови во „градот на конзулите“. ...