ban2

Закажани забави и викенд културни настани во градот:

disko1

Сабота 8.4. 2017


ВИП-арената „Борис Трајковски“
20.00/Концерт на „Бијело дугме“


Public Room
22.00 Saturday
Саботна вечер, добра забава и свирка на South Park!
Светлана Јовановска- вокал, Виктор Николовски- вокал и бас, Благојче Пенов – тапани, Зоран Костадиновски -водечка гитара и Горјан Стојменовски – ритам гитара.
Резервирајте си место за вашето друштво…
https://rezerviraj.mk/detali-za-nastan/saturday-public-room-hehgz
078 250 554
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Club Avenue
Дј Хектор/22 часот
VOX Night Club
И оваа сабота во клубот VOX, ќе имаме спој од алтернативна музика и hip-hop / r`n`b звуци. Beta House Band од една страна и Skitara од друга, ќе бидат на Вашиот омилен подиум, а Ваше е само да го резервирате присуството преку порака на fanpage-от или на 072/311-429. Од оваа сабота со секоја купена влезница, Ви следува гратис пијалок.

disko2

Недела 9.4.2017


Театар Комедија
20.00/Приказни за заборавените претци


Градско кино Милениум
11.00/Убавицата и Ѕверот
13.00/Штрумфови: Скриеното село

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?