nedelen15 21kocka

Прашање: Кое милениче најмногу одговара на хороскопскиот знак Девица?
ДЕВИЦА (секогаш аналитична): Да размислам. Ако е кутре, ќе треба да станувам во 7:30 да го хранам, да го шетам надвор во 07:45, а во 10:00 часот ќе треба да одам до продавница да му купам три лименки храна, коишто ќе чинат околу 200 денари, вклучувајќи и данок...

Read more...

fengshui box
Фенг шуи нуди широк избор лесни и практични совети за подобрување на вашиот живот

Read more...

febraury8 box

Прашање: Колку Јарци се потребни да се смени една сијалица? 
Одговор: Ниту еден. Јарците не може да си дозволат нови сијалици - освен ако не се легитимен бизнис трошок.

Read more...

mesecenfevruari

Прашање: Колку Ваги се потребни да се смени една сијалица?
Одговор: Зошто да се промени сијалицата? Зарем не е поромантично в темница?

Read more...

februarikocka

Прашање: Колку Шкорпии се потребни да се смени една сијалица?

Одговор: Ниту една - тие попрво би седеле во темнина.

Read more...

maraton kocka
Со ближење на пролетта, сите 12 знаци во зодијакот ќе почнат да трчаат и џогираат, па ќе имаме 12 типови тркачи. Уживајте во овој шармантен ТРКАЧКИ ХОРОСКОП и споделете го со вашите компањони-тркачи! А во коментарите подолу оставете ни го вашето мислење: точно или неточно?!

Read more...

love couple box

Еве како да ‘излудите’ секој знак в кревет! Крајно време е да ги препознаете неговите квалитети преку хороскопскиот знак, а со тоа да научите и како да го освоите.

Read more...

nedelen25januarikocka

Прашање: Колку Лавови се потребни да се смени една сијалица?
Одговор: Ниту еден. Лавот ќе му нареди на некој друг да ја смени.

Read more...

lift kocka

Во заглавен лифт прво ќе реагира бучниот Овен…

Read more...

nedelen18jan kocka

Како хороскопските знаци планираат љубовен состанок?

Рак - Тивка вечера во домашни услови и зготвена дома, се разбира, кога се споделуваат длабоки интимни тајни (се подразбира дека домот на Ракот е во близина на неговата мајка)

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?