Во нивниот речник прецртан е зборот "моногамија", а да ги заведете никогаш не е лесна работа!

Read more...

Се приближуваат празниците, па време е да мислите што ќе им подарите на најблиските.

Read more...

Тој секогаш ќе се труди да биде најдобар, што можеби и не е толку лошо, бидејќи ќе настојува да биде најдобар партнер, најдобар пријател, најдобар љубовник.

Read more...

Топла препорака е што подалеку да побегнете од нив, бидејќи ако се најдете заедно меѓу чаршавите, воопшто нема да ви биде сеедно.

Read more...

nostradamus

Големиот француски пророк Мишел де Нотрдам, попознат како Нострадамус, предвидел многу нешта за кои се верува дека ќе се случат еден ден.

Read more...

Пред да го испланирате вашиот следен одмор, дознајте која дестинација совршено одговара на вашиот хороскопски знак!

Read more...

Биковите се најдобри љубовници а зад петите им се Шкорпиите. Доколку сте во романтично расположение, тогаш подобро е д а се одлучите за Рак или Риба.

Read more...

Кога страстите вријат тоа може да доведе партнерите многу лесно да се разделат поради ситници. Можноста го прави крадецот, а во овој случај прељубникот.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Повелете бидете наши гости и поминете незаборавни моменти.
Хотелот "ОАЗА" е лоциран во самото градско подрачје на градот Штип. ...
Хотелот со својата супериорна афтентичност се вклопува во срцето на Скопје. ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...