Вечерва е Млада Месечина, што значи дека е период за остварување на сите соништа поврзани со љубовта, работата, или можеби некое патување.

Read more...

godisen2016kocka

Дали и вие почнавте да забележувате дека годините што доаѓаат и си одат сè повеќе оставаат траги на нас, отколку ние на нив.

Read more...

Се плашите дека партнерот ќе ви биде неверен? Проверете дали имате причина за такво нешто!

Read more...

Во нивниот речник прецртан е зборот "моногамија", а да ги заведете никогаш не е лесна работа!

Read more...

Се приближуваат празниците, па време е да мислите што ќе им подарите на најблиските.

Read more...

Тој секогаш ќе се труди да биде најдобар, што можеби и не е толку лошо, бидејќи ќе настојува да биде најдобар партнер, најдобар пријател, најдобар љубовник.

Read more...

Топла препорака е што подалеку да побегнете од нив, бидејќи ако се најдете заедно меѓу чаршавите, воопшто нема да ви биде сеедно.

Read more...

nostradamus

Големиот француски пророк Мишел де Нотрдам, попознат како Нострадамус, предвидел многу нешта за кои се верува дека ќе се случат еден ден.

Read more...

Пред да го испланирате вашиот следен одмор, дознајте која дестинација совршено одговара на вашиот хороскопски знак!

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.
Хотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништата
Duvet (Центар) Хотелот се наоѓа во центарот на градот буквално минути пешачење од плоштадот. ...