Со оглед на тоа дека за сите хороскопски знаци се врзуваат одредени особини, вие имате и одредени очекувања.

 ochekuvanja

Со оглед на тоа дека за сите хороскопски знаци се врзуваат одредени особини, вие имате и одредени очекувања. Но, понекогаш тие немаат никаква врска со реалноста. Денес ви откриваме некои нивни тајни.

Овен

Очекување: Мислите дека лета премногу високо

Реалност:Прилично е приземјен

Бик

Очекување: Можете да му се доверите

Реалност:Има еден куп ваши пораки со кои може да ве уценува

Близнаци

Очекување: Срамежливи во друштво

Реалност: Едни од најгласните луѓе кога ќе ги запознаете

Рак

Очекување:Не е некој на кој можете да се потприте

Реалност: Тие всушност навистина се пријатни кога ќе се опуштат

Лав

Очекување:Популарен и лета во облаците

Реалност:Несигурен во себе и мрази многу луѓе

Девица

Очекување:Премногу критични кон другите

Реалност:Немаат намера да повредат никого, само се искрени

Вага

Очекување:Среќна и весела личност

Реалност:Длабоко во себе е многу тажна

Скорпија

Очекување:Кул личност

Реалност:Кул е, но понекогаш е навистина чудна

Стрелец

Очекување:Не сочувствува со другите

Реалност:Многу е емпатичен, но не го покажува тоа

Јарец

Очекување:Премногу озбилен

Реалност:Многу е забавен и луд, но кога подлабоко ќе го запознаете

Водолија

Очекување:Тешка при одржување пријателство

Реалност:Другата страна е виновна што доаѓа до прекинување на пријателството

Риби

Очекување:Срамежливи и слатки

Реалност:Реално се однесуваат како да доаѓаат од дивината

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?