Доколку добро се познавате себеси и знаете со кои знаци сте компатибилни, полесна ќе ви биде потрагата за идеалниот партнер, затоа што ќе можете да направите одредени елиминации.

 zasluzhuvaat

Доколку добро се познавате себеси и знаете со кои знаци сте компатибилни, полесна ќе ви биде потрагата за идеалниот партнер, затоа што ќе можете да направите одредени елиминации. Па, денес е ред да откриеме каков маж заслужуваат жените родени во знакот Водолија и знакот Риби.

Водолија

Водолиите се многу креативни, па сексот со нив е вистинско лудило. Тие заслужуваат шармантен и страстен партнер, некој е доволно друштвен и ќе ги направи посигурни во себе.

Риби

Емотивните Риби не се занимаваат со туѓите работи, но добро знаат како да кажат кога нешто им смета. Тие сакаат врска со некој кој е чувствителен и внимателен, како и самите тие, а исто така ценат и мали романтични гестови.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?