ЛАВ

Неуморните Лавови упорно ја докажуваат својата супериорност каде и да се најдат, особено во кревет. За волја на вистината, тоа секогаш го прават на посебно симпатичен и уникатен начин, така што не може никако да им се замери нешто. Доколку не штедите пофалби, страсни сте и не сте посесивни, голема е веројатноста Лавот да го задржите цел живот.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?