Ѕвездите се прилично наклонети кон некои знаци, барем кога станува збор за сексуалната привлечност и имагинација в кревет.

brutal

Ова се трите најсексипилни знаци:

ОВЕН

Припадниците на овој астро знак имаат силна еротска енергија. Кога станува збор за имагинацијата во кревет, никогаш не се досадни, а „играта“ со нив понекогаш може да трае и цела ноќ. Но, нивен недостаток е тоа што сè прилично брзо им здосадува. Доколку партнерката на овој знак не направи никаков напор да го задржи неговото внимание со нешто, играта ќе заврши и пред навистина да почне.

 

ШКОРПИЈА

Познато е дека припадниците на овој знак може да заведуваат доста лесно. Доколку Шкорпијата одлучи да однесе некоја в кревет, тоа и ќе се случи. Ако влезете во соба полна со луѓе, но една личност ви се чини особено харизматична, тогаш станува збор токму за Шкорпија. На нивната харизма ретко кој може да одолее. Иако често ги привлекува физичкиот изглед, Шкорпиите се, всушност, многу романтични и се во постојана потрага по љубов.

Премини на следната страна >>

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?