Овој хороскопски знак ќе ви се одмазди така што ќе трачари за вас.

odmazd

Овој хороскопски знак ќе ви се одмазди така што ќе трачари за вас. Станува збор за Јарецот. Тој е исклучително горд и злопамтило и не простува лесно. Сака да озборува и често тие кои го повредиле, ќе бидат на мета на неговите злобни трачеви. Поради тоа повеќето пријатели се плашат да го повредат Јарецот бидејќи знаат дека лесно може да им го уништи угледот. Подмитувањето од било каков вид, со храна, подарок или пари, ќе го расположат овој знак.

Кои тетоважи ви одговараат најмногу според хороскопскиот знак >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?