Како водечки хороскопски знак помеѓу заводниците, несомнено се истакнува Бикот.

flert

Како водечки хороскопски знак помеѓу заводниците, несомнено се истакнува Бикот. Харизматични, полни со страст, секогаш расположени... Бикот спаѓа во врвните заводници, иако често пати е несвесен за својата сензуалност.

Кај Биковите клучна е спонтаноста додека во креветот се вистински професионалци. Тие знаат како да го навлечат партнерот да се чувствува посебно.

Биковите имаат природна топлина и понекогаш несвесно привлекуваат луѓе кои не ни ги гледаат како партнери. Нивните усни просто ги мамат сите погледи. Колку од вас ќе се соглсат со ова?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?