ban2

 hn3

ВОДОЛИЈА (21 јануари - 19 февруари)

Работа

Потребно ви е уште малку одмор, за да си ја вратите својата енергија.

Љубов

На љубовен план ви се насмевнуваат нови средби, и тоа уште во почетокот на неделата...

Здравје

Ќе се чувствувате добро и полни со енергија.

РИБИ (20 февруари - 20 март)

Работа

Повторно го правите она што отсекогаш сте го сакале. Иако претходно се плашевте да преземете дополнителна одговорност, ова е работата што ве исполнува.

Љубов

Партнерот умее да ве расположи и да ве израдува, па така ќе биде и оваа недела.

Здравје

Нема да имате некои особени проблеми со здравјето.

Илустрации: Aestheticsillustrated.blogspot.mk»

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?