hn2

 

ВАГА (23 септември - 22 октомври)

Работа

Бавни сте, а тоа никако не ви оди во прилог. Сите чекаат на вас, па затоа мора да ја подобрите својата мотивација и инспирација.

Љубов

Во вашиот живот влегува некоја трета личност која ги заплеткува односите во љубовта. Внимавајте, кој си игра со оган, тој и ќе се изгори.

Здравје

Нема да имате особени потешкотии со здравјето.

ШКОРПИЈА (23 октомври - 22 ноември)

Работа

Уште една работна седмица каде што вие нема да почувствувате умор. На лесен начин ќе ги извршувате сите работи.

Љубов

За разлика од работата, во љубовта оваа седмица нема да ви оди толку добро. Размислете каде грешите.

Здравје

Настојувајте да излегувате што повеќе на свеж воздух.

Овој хороскопски знак е во состојба да ги чита вашите мисли >>

СТРЕЛЕЦ (23 ноември - 21 декември)

Работа

Вашата негативна енергија ја пренесувате и на работа, а тоа не е во ред. Размислете со ладна глава.

Љубов

Конечно ќе ви се случи долгоочекуваната промена на љубовен план.

Здравје

Нема да имате некои особени потешкотии и проблеми.

Максимално посветен и крајно лојален: прочитајте кој е најверниот хороскопски знак >>

ЈАРЕЦ (22 ДЕКЕМВРИ - 20 ЈАНУАРИ)

Работа

Финансиската ситуација ви е малку лоша, но брзо ќе ја доведете во ред, затоа што вие најдобро знаете како.

Љубов

Партнерот ви е целосна поддршка, дури и во овие моменти кога нема романтика.

Здравје

Можни се проблеми со несоница.

Премини на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?