ban2

 

РАК (21 јуни - 20 јули)

Работа

Доколку сакате да имате добра работна енергија, мора да тргнете од самите себе. Насмејте им се на соработниците, па тие ќе ви вратат со насмевка.

Љубов

Вашата врска запаѓа во монотонија... Барајте начини да направите нешто поразлично.

Здравје

Шетајте повеќе.

Хороскоп што не го знаете – смешната страна на секој знак >>

ЛАВ (21 јули - 21 август)

Работа

Време е за нови деловни потфати, а вие ја имте потребната енергија. Само напред!

Љубов

Уживате во односите со партнерот. Дури не можете да поверувате што ви се случува овој период на полето на љубовта.

Здравје

 Ќе се чувствувате сосема добро.

ДЕВИЦА (22 август - 22 септември)

Работа

Барате добра работа, но некако сте неодлучни. Работите не паѓаат од небо, па затоа добро размислете.

Љубов

Во љубовта добро ќе ви оди оваа недела, затоа што токму сега знаете што сакате и што правите. Продолжете така.

Здравје

Потребно е да го намалите внесувањето оброци.

Премини на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?