Хороскоп од 07.08 – 13.08.2017 година!

hn1

ОВЕН (21 март – 20 април)

Работа

По краткиот одмор, повторно сте во полна форма за работа. За да започнете со свој бизнис треба да почекате додека не се исполнат сите услови и додека не добиете финансиска стабилност.Љубов

Љубов

Во љубовта ви оди добро, дури и подобро отколку што очекувавте. Една личност не ви излегува од глава.

Здравје

 Оваа седмица ќе се чувствувате исклучително добро.

БИК (21 април - 20 мај)

Работа

Ви здосади да ги подучувате младите колеги. Имате чувство како другите да немаат почит кон вас. Искористете ја секоја шанса која ви се нуди на деловен план.

Љубов

Доколку сте во стабилна врска, можеби време е да размислите да ја направите формална.

Здравје

Ќе се чувствувате уморни.

БЛИЗНАЦИ (21 мај - 20 јуни)

Работа

Не се откажувате од вашите цели. Иако можеби некои работи ви се чинат невозможни, сепак, ѕвездите се на ваша страна!

Љубов

Сонувате за романтично патување, но го чекате вистинскиот датум за тоа. Оваа недела љубовта ќе биде ваша силна страна.

Здравје

Потребно е да вежбате повеќе. 

Премини на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?