ban2

Под нејзината нежна мајчинска слика свекрвата родена во знакот на Рак се крие можеби еден од најстрашните ликови од Зодијакот.

 svekrva

Под нејзината нежна мајчинска слика свекрвата родена во знакот на Рак се крие можеби еден од најстрашните ликови од Зодијакот. Со неа навистина нема шега! Каде ќе помине таа, тука повеќе трева не расне. Свекрвата со синот ќе има посебен однос – како од филмот на Хичкок „Птици“.

svekrva

Така што кога ќе се омажите покрај сопругот, ќе ја добиете и свекрвата. Затоа, бидете особено внимателни и најдобро е да се потрудите да ја добиете нејзината доверба. Откако ќе го направите тоа, почнете да работите по својот план.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?