Дали се сметате себеси за баксуз?

 baksuz

Дали се сметате себеси за баксуз? Астрологијата вели дека Девиците се едни од најбаксузните хороскопски знаци. Кога се нервозни, тие чистат, па затоа и животниот простор им е толку стерилен што гостите дури се чувствуваат малку непријатно, напнато и неудобно во него. Тие се склони да имаат ред околу себе, па затоа и сè уредуваат, етикетираат и сортираат. Доколку нешто не им одговара, веднаш почнуваат да паничат. За жал, животот постојано им приредува непријатни изненадувања, па токму кога помислиле дека средиле многу работи околу себе, тогаш ќе им се случи нешто неочекувано и непосакувано. Таман ја откриле својата насока во емотивниот компас и одеднаш се случува нешто неочекувано што ќе ги натера одново да почнат да се преиспитуваат. Тие целиот свој живот нешто поправаат и средуваат, па затоа и постојано се прашуваат зошто ги следи ваква судбина.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?