ban2

Пред ѕвездите нема тајни, така велат астролозите.

prv

Пред ѕвездите нема тајни, така велат астролозите. Првиот впечаток не е лесно да го избришете, а како што велат психолозите, никогаш нема да добиете втора шанса за да оставите прв впечаток. Можеби затоа треба да проверите како им изгледате на другите на прв поглед.

Овен

- Ентузијастичен
- Директен
- Тврдоглав
- Наивен

Бик

- Конзервативен
- Мрзлив
- Реален
- Шармантен

Близнаци

- Зборливи
- Површни
- Интелектуални
- Растресени

Рак

- Чувствителни
- Ранливи
- Грижливи
- Емотивни

Лав

- Секогаш со добри решенија
- Со добро срце
- Грижливи
- Ангажирани

prv

Девица

- Грижливи
- Секогаш им помагаат на другите
- Критички настроени
- Реални
- Интелектуални

Вага

- Вистински пријател
- Нежни
- Романтични
- Површни
- Зборливи

Скорпија

- Интензивни
- Тивки
- Таинствени
- Мистериозни
- Моќни

Стрелец

- Безгрижни
- Вистински пријател
- Искусни

Јарец

- Сериозни
- Полни со знаење
- Практични
- Зрели

Водолија

- Поинакви
- Идеалисти
- Индивидуални
- Тврдоглави

Риби

- Тивки
- Чувствителни
- Кооперативни
- Духовити
- Емотивни

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?