zenazaozbolno2

Вага

Вагите уживаат во мили и убави жени, најчесто правнички, манекенки, политичарки односно жени од јавниот живот.
Мажот роден во знакот на Вага најмногу реагира на женскиот задник. Сака шармантни дами со манири. Оние жени кои имаат груб пристап сигурно нема да му се допаднат на еден ваков маж.


lavv1

Скорпија

Скорпијата се загледува во жени со нагласена еротика, односно во жени кои даваат „отворена понуда“ за секс. Особено го возбудуваат сензуални жени кои се помалку мистериозни и поседуваат силна аура.

Постои ли вечната љубов? Еве што вели хороскопот ...>>>


Стрелец

Стрелецот сака жени кои ја следат модата и кои се образовани. Може да му се допадне девојка која се занимава со спорт, а најмногу со тенис.
Тој реагира на долги нозе, шорцеви и кратки здолништа.

Овните се трендсетери, на Стрелците и сакаат хипи стил - какво стил на облекување ви прилега>>>

Јарец

Јарецот сака девојка со темен тен, црна коса, сериозен лик, а понекогаш и тажен изглед на лицето. Може да му се допаднат и постари жени.
Тој честопати завршува со жена со силна натпреварувачка аура. Сака девојка со класичен изглед која е ориентирана кон кариера и знае што сака.

zenazaozbilno3

Водолија

Водолијата сака дружељубиви жени, со кои прво ќе стане добар пријател, а дури потоа ќе се впушти во љубовна врска. Мажот во овој знак е импресиониран од неконвенционални жени кои понекогаш имаат ексцентричен избор на облека. Тој сака интересни жени кои никогаш здодеат со разговорот.


zenizaozbilno1

Риби

Мажот со знак Риби сака таинствени жени, повлечени, срамежливи кои секогаш изгледаат како да им е потребна помош. Тој реагира на убави чорапи, чевли и долна облека. Му се допаѓаат дами кои се нежни и женствени, без доза на агресивност.

 

Мудрост, успешност, пречувствителност... Со која карактеристика ги привлекувате останатите луѓе кон вас >>>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?