Скорпијата е многу мистериозен, но и депресивен знак. 

kontrola1 cr

Често се кријат зад маската на шегобијци и се успешни во работата.

Најчесто работат во маркетинг и продажба.

Исто така се и многу љубоморни, импулсивни и одмаздољубиви. Во комбинација со бикот ја сочинуваат најстраствената двојка во хороскопот.

(Само) деструктивни се и со нив не знаете на што сте. Ја обожаваат моќта во секој поглед, но ако се многу мотивирани спремни се да се жртвуваат за другите. Во љубовта знаат што сакаат и во главно тоа го добиваат. Доколку страдаат, тоа не го покажуваат.

Најдобрите сопруги се раѓаат во овие три хороскопски знаци>>>

Не ни помислувајте да ги изневерите бидејќи не простуваат. Тие се луѓе кои ќе ги паметите бидејќи оставаат длабока трага во сечиј живот.

Смислата на животот не е во материјалните нешта: неколку прашања кои Бог нема никогаш да ви ги постави >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?