Неделен хороскоп од 29.05. – 04.06.2017 година!

nedelnjh2

ОВЕН (21 март – 20 април)

Работа

Ви се дава можност да се докажете преку работата која бара познавање на техники. Планетата Меркур која моментално има движење кон назад, ви овозможува да завршите со некои важни документи, кои до сега не бевте во можност да го сторите тоа.
Љубов

Сега за вас од суштинско значење е кариерата, не сакате да се наруши деловната енергија заради емоциите кои можеби и не се вистински по вашите критериуми.

Здравје

Внимавајте на ‘рбетот.

БИК (21 април - 20 мај)

Работа

Се однесуваат арогантно, така што тоа многу ви пречи. Периодот преку викендот може да биде многу динамичен и работен, особено за оние бикови кои работат во големи компании. Финансиски ќе се најде решение за натамошниот тек на животот. Некои бикови може да имаат проблем со адвокати.
Љубов

Ако сте во врска со шкорпија, тогаш ќе бидете под притисок и постојан надзор. Не сте задоволни со ова однесување на сканата личност, затоа што тоа ви изгледа како да сте во “затвор”.

Здравје

Чувствителни се синусите или дишните патишта.

ДЕВОЈКИ, ОМАЖЕТЕ СЕ ЗА НИВ И ОСВОИТЕ ЏЕКПОТ: Овие 3 хороскопски знаци се одлични брачни другари

БЛИЗНАЦИ (21 мај - 20 јуни)

Работа

Проблеми на работа ви прави една Шкорпија. Обидете се да ја проголтате оваа ситуација, за да продолжи соработката, зошто и понатака ќе ви треба. Таму каде што сте вие брзоплети, таму ви помага остроумната Шкорпија. Тоа немојте никако да го заборавите.
Љубов

Додека имате деловни проблеми, љубовта не ви оди. Сакате по секоја цена врска и љубов со Водолија, таа ви е сега голема страст.

Здравје

Внимавајте на мускулите на раката.

Премини на следната страна >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?