ОВА се трите најдобри МАЖИ ЗА БРАК - според хороскопот!

maz1
Лав

Мажите родени во овој знак се силни, но и строги. Со други зборови, тие се воини. Поседуваат неверојатна сила и способност и потребна им е личност како што се тие.Никогаш не паѓаат на обични жени. Тие се посветени и лојални партнери и кај нив љубовта е многу интензивна. Всушност, никогаш нема да сретнете маж кој сака повеќе од него.Лавовите не прават ништо посебно за да ги заведат жените. Тие самите паѓаат пред нив, поради нивната сила и харизма. Тие се борат за своите сопруги, но и за своите деца со сета своја сила. Секогаш се подготвени на тоа.

Хороскопски знаци кои во секунда можат да го сменат своето расположение и да се претворат во емотивен хаос>>>
Рак

Мажот роден во овој знак, има интензивни чувства за своите партнери. Неговата љубов е безусловна и тој ќе направи сè што е потребно за оние кои ги сака.

Доколку една жена одлучи да стапи во брак со овој маж, таа ќе донесе правилна одлука, бидејќи тој маж секојдневно ќе се труди да ја прави среќна. Тоа што тој го бара од својот партнер е искреност и љубов.Иако тој понекогаш е склон кон драми дури и за многу мали нешта, тоа не е ништо во споредба со неговите добри страни.

Мажите Ракови ќе вложат голем напор во создавањето на топол дом за нивното семејство. Освен тоа, тие се добри во кујната. Тие се и посветени родители и нивните деца се секогаш на првото место.


Овен

Мажите родени во знакот Овен се оние кои ги прават жените да паднат на колена пред нив. Тие се многу силни и независни и секогаш посветени во исполнувањето на целите.Доколку една жена смета дека е доволно силна за да го помине животот со храбар маж како него, тогаш оганот секогаш ќе гори во таа врска.

Мажот роден во овој знак очекува поддршка во сите нешта кои ги прави. Тој секогаш ќе и помогне на својота жена да стекне силен социјален статус и да биде обожавана од другите.Овие мажи се способни да ги направат жените кои ги сакаат силни, поодговорни и вредни за внимание.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?