ban2

Овој хороскопски знак има многу трпение, но сепак имаат и свој праг на толеранција. Кога ќе го поминете тој праг, внимавајте.

besen1

Највеќе ќе се разбеснат ако ги потценувате, а ако проценат дека не сте им лојални, потполно ќе ве игнорираат. Тие се темпераментни, па не бираат кои средства ќе ги користат против противникот. Станува збор за родените во знакот Овен.

Ракот пати за поранешниот партнер, Близнакот се повлекува во себе - откријте што е она што ве кочи на патот кон среќна врска!>>>

Доколку сте им ја покажале својата најслаба точка, очекувајте дека ќе го искористат тоа против вас. Нивната одмазда може да вклучи и други луѓе кои ви се блиски, за што ќе се осигураат да ве повредат и вам и нив. Тие уживаат во планирањето на одмаздата, така што на крајот забораваат и зошто ви се лути и што сте им направиле.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?