ban2

 Неделен хороскоп од 15.05. – 21.05.2017 година!

nedeln15

ОВЕН (21 март – 20 април)

Работа

Eнергетскиот статус на Овновите се менува на подобро. Почнуваат да се движат сите работи на кои работевте минатите недели или за кои мечтаевте.
Љубов

Се создаваат прилики за интересни познанства, а ќе ги има во изобилие – на пат, на вечерни излагања, во кафуле или на работното место.

Здравје

Внимавајате на настинки.

БИК (21 април - 20 мај)

Работа

Чувствуваат потреба да се претворат во лав и да тргнат кон своите цели. Ја имате подршката од пријателите на кои вие сте им помогнале. На повидок се амбициозни проекти од кои  ќе имате корист.

Љубов

Мечтаењата од предходниот период се претвораат во реалност.

Здравје

Внимавајте на бактериски инфекции.

ДЕВОЈКИ, ОМАЖЕТЕ СЕ ЗА НИВ И ОСВОИТЕ ЏЕКПОТ: Овие 3 хороскопски знаци се одлични брачни другари

БЛИЗНАЦИ (21 мај - 20 јуни)

Работа

Важите за индувидуалец, но ова е период во кој подобро ќе функционирате во некоја група. Ситуациите се менуваат, а вие станувате прилично импулсивни.
Љубов

Вашата импилсивност го привлекува спротивниот пол. Можно е тоа да биде некој кој е зафатен, а на многу Близнаци ќе им се јави личност од минатото.

Здравје

Можни главоболки.

Премини на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?