ban2

lagavistina2jpg

Уште еден огнен знак кој е познат по својата бескомпромисна директност – Овенот. Кај овој темпераментен знак вреди правилото “што гледаш – тоа и добиваш”.

Меѓу трите најискрени знаци во хороскопот спаѓа и Водолијата, која исто како и Овенот не сака лаги и најдобро се чувствува кога може да биде тоа што е, од каде произлегува и неговата потреба секогаш да ја зборува вистината.

Трагачи по среќа или љубовници: Дознајте што сте биле во минатиот живот според годината на раѓање, но и што ве чека во иднина>>>

Тежнеењето кон искреноста кај Водолиите е поврзана со големата толеранција и способноста луѓето да ги прифаќаат онакви какви што се. Водолиите се големи љубители на вистината и никогаш нема да Ве излажат само за да Ви го кажат она што сакате да го чуете.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?