ban2

Неделен хороскоп од 10.04 до 16.04. 2017 година!

nedeln a1

 

ОВЕН (21 март – 20 април)

Работа

Напредувањето во кариерата ќе биде на повидок, но за вас и напорно. Потребна ви е подобра организација како на плановите, така и на самата реализација на работата.
Љубов

Во текот на наредните денови ќе влезете во нешто подискретна љубовна фаза. Потребата да се повлечете ќе се зголеми.

Здравје

Вежбајте јога.

БИК (21 април - 20 мај)

Работа

Откако ќе ги добиете потребните информации, ќе тргнете во акција уште помотивирано. Ова е веројатно ваш подем кога почнувате да остварувате многу ваши планови.

Љубов

Нриликите за љубов ќе ве заобиколуваат. Немојте да тагувате, оваа фаза наскоро ќе помине. Бидете трпеливи.

Здравје

Одете чекор по чекор.

ДЕВОЈКИ, ОМАЖЕТЕ СЕ ЗА НИВ И ОСВОИТЕ ЏЕКПОТ: Овие 3 хороскопски знаци се одлични брачни другари

БЛИЗНАЦИ (21 мај - 20 јуни)

Работа

Оние што се шефови ќе бидат во големо искушение. Оние што имаат шефови, ќе бидат во малку помало искушение. Добро би било да се воздржите.
Љубов

Многумина ќе ги запомнат овие денови по добро. Личностите од спротивниот пол со задоволство ќе ве повикуваат во нивното друштво. Со одредена дискреција.
Работа:

Здравје

Одлично.

Премини на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?