Ѕвездите и астрологијата откриваат  што е она што емотивно го уништува вашиот знак:

solzi 1

Овен

Секоша плачете бидејќи сте немоќни да и се одмаздите, бидејќи уште ја сакате. Чувствителни сте и на деца, па било каков облик на насилство врз нив во вас предизвикува страв и гнев, посебно ако не можете да направите ништо за да помогнете.

Бик

Кога ќе почнат да ве прогонуваат мислите од незаборавната љубовна романса која не можела да се оствари со среќен крај, солзите почнуваат да течат. Патите во тишина, со омилената музика и пијалакот кој некогаш заедно го пиевте. Не се јавувате на телефон, сè додека сами не ја надминете тагата.

Близнаци

Заради вашите каприци и чудна природа, во состојба сте да се расплачете за работи кои на другите им делуваат потполно неважно. Недостатокот на љубезност и почит кон старите лица, како и негрижата за нив исто така ве растажува.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?