ВАГА (23 септември - 22 октомври)

Работа

Седмица како создадена за инвестициски промени кои може да ви донесат повеќе пари.

Љубов

Неодлучни сте сè уште кога станува збор за љубовното поле.

Здравје

Хранете се поздраво.

ШКОРПИЈА (23 октомври - 22 ноември)

Работа

Добро ви стои улогата на надреден, бидејќи имате влијание кога станува збор за вашите колеги. Размислувате за освојување на повисоки позиции.

Љубов

Врските без обврска се ваша опција за ова седмица.

Здравје

Добро.

Овој хороскопски знак е во состојба да ги чита вашите мисли >>

СТРЕЛЕЦ (23 ноември - 21 декември)

Работа

Вишокот енергија не успевате да го канализирате и имате впечаток дека сте сè подалеку од поставената цел.

Љубов

Одете на забави оваа седмица, бидејќи таму ве чека нешто интересно кога станува збор за љубовта.

Здравје

Добро се чувствувате.

Максимално посветен и крајно лојален: прочитајте кој е најверниот хороскопски знак >>

ЈАРЕЦ (22 ДЕКЕМВРИ - 20 ЈАНУАРИ)

Работа

Многу подредени не се согласуваат со вашите одлуки. Вие имате чувство како да ја губите контролата. Тоа е само моменталната состојба која брзо ќе се менува.

Љубов

Стагнација на емоционално ниво.

Здравје

Консумирајте повеќе зеленчук.

Премини на следната страна >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?