РАК (21 јуни - 20 јули)

Работа

Ве загрижува тоа што не може да ја одржите состојбата на вашата сметка како порано. Сепак, добра седмица за вложувања.

Љубов

Една личност веќе подолго време ве интригира. Време е да преземете акција по ова прашање.

Здравје

Добро се чувствувате.

Хороскоп што не го знаете – смешната страна на секој знак >>

ЛАВ (21 јули - 21 август)

 

Работа

Имате големи трошоци, а не сте навикнати на тоа парите да ви се измолкнуваат од раце. Очекувајте прилив на пари во текот на седмицава.

Љубов

Љубовта цвета оваа седмица.

Здравје

Добро се чувствувате.

ДЕВИЦА (22 август - 22 септември)

Работа

Работите, ама тоа не ви се исплаќа многу. Очекувајте кратко службено патување оваа седмица.

Љубов

Партнерот ви обезбедува доволно разбирање и внимание да заборавите на сите проблеми.

Здравје

Движете се повеќе.

Хороскопот открива: зошто ги сакаме Близнаците >>

Премини на следната страна >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?