ban2

 

ВОДОЛИЈА (21 јануари - 19 февруари)

Работа – Се подобри сте во тоа што го работите. Ја најдовте формулата на успехот и сега треба само така да продолжите.
Љубов – Заљубени сте и не ви пречат алергиите кои пролетта ги носи.
Здравје – Алергии.

РИБИ (20 февруари - 20 март)

Работа – Ваша годишна сезона е пролетта, тогаш сте најпродуктивни, токму како и оваа недела.
Љубов – Со партнерот изградивте добар однос.
Здравје – Добро се чувствувате.

Илустрации: Aestheticsillustrated.blogspot.mk»

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?