ВАГА (23 септември - 22 октомври)

Работа – Оваа недела е како создадена за инвестициски промени, кои можат да ви донесат повеќе пари.
Љубов – Се уште сте неодлучни, што се однесува до љубовниот план.
Здравје – Хранете се поздраво.

ШКОРПИЈА (23 октомври - 22 ноември)

Раабота – Добро ви стои улогата на надреден, имате влијание кога се во прашање колегите. Размислувате да освоите повисоките позиции.
Љубов – Врски без обврски, се вашата опција за оваа недела.
Здравје – Добро.

Овој хороскопски знак е во состојба да ги чита вашите мисли >>

СТРЕЛЕЦ (23 ноември - 21 декември)

Работа – Вишокот на енергија не успевате да го канализирате и имате чувство дека сте се подалеку од поставената цел.
Љубов- Одете на забави оваа недела, таму ве чека нешто интересно…кога веќе зборуваме на љубовен план.
Здравје – Добро се чувствувате.

Максимално посветен и крајно лојален: прочитајте кој е најверниот хороскопски знак >>

ЈАРЕЦ (22 ДЕКЕМВРИ - 20 ЈАНУАРИ)

Работа – Многу од колегите не се согласуваат со вашите одлуки. Имате чувство дека ја губите контролата. Но, тоа е само моментална состојба, која брзо ќе се смени.
Љубов – На љубовно поле стагнација.
Здравје – Консумирајте повеќе зеленчук.

Премини на следната страна >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?