ban2

 

РАК (21 јуни - 20 јули)

Работа – Ве грижи тоа, што не можете да ја задржите поранешната финансиската состојба на сметката, која некогаш успешно сте ја одржавале. Добра недела за инвестиции.
Љубов – Една личност веќе подолго време ве интригира. Време е нешто да превземете околу тоа.
Здравје – Добро се чувствувате.

Хороскоп што не го знаете – смешната страна на секој знак >>

ЛАВ (21 јули - 21 август)

 

Работа – Имате големи трошоци, а не сте навикнати на тоа парите да ви бегаат. Очекувајте прилив на пари оваа недела.
Љубов – Љубовта ви цветаа оваа недела.
Здравје – Добро се чувствувате.

ДЕВИЦА (22 август - 22 септември)

Работа – Работите, но тоа не ви се исплаќа многу. Очекувајте краток деловен пат оваа недела.
Љубов – Партнерот ви посветува големо внимание и разбирање, за да заборавите на сите проблеми.
Здравје – Движете се повеќе.

Хороскопот открива: зошто ги сакаме Близнаците >>

Премини на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?