ban2

Март е месец со кој започнува пролетта, а новата недела ни носи нови поместувања во планетите, па и во нашите животи.

Овните посакуваат промени, но нема да соберат храброст па нема ништо да преземат по тоа прашање. Биковите пак ги чекаат љубовни искушенија, но треба да ги стиснат забите и да ги решат своите насобрани проблеми.

Како да му згрешиле нешто на бога – овие хороскопски знаци од самото раѓање ги следи лоша среќа >>

Близнаците оваа недела ќе имаат богат општествен живот па многу ретко ќе бидат дома, а Раковите ќе се однесуваат како разгалени диви. Тоа секако нема добро да се заврши, затоа бидете внимателни.

Лавовите ќе се заинтересираат за некој па ќе почнат да лажат за да ја привлечат таа личност, а Девиците ќе уживаат во трачевите, но она што треба навистина да го направат е да се посветат максимално во решавање на своите проблеми. Вагите оваа недела ги очекува мало разочарување на љубовен план, а Шкорпиите ќе се обидуваат да го привлечат вниманието, но повторно на погрешни личности.

Месечен хороскоп за март - кој ќе заработи пари, а кој ќе ја сретне љубовта на својот живот >>

Деталниот месечен хороскоп прочитајте го  тука >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?