ban2

Средина на месец март и уште една нова седмица. Што нè чека во бизнисот, љубовта и на здравствен план. 

Што вели хороскопот?

ОВЕН (21 март – 20 април)

Работа

Позитивни аспекти за вашите финансиски инвестиции. И покрај тоа што добро ви оди оваа недела, сепак, побарајте совет од експерти.

Љубов

Во љубовта оваа седмица е сè како што треба.

Здравје

Вишок енергија.

БИК (21 април - 20 мај)

Работа

Оваа седмица не е добра за продажба на недвижен имот. Почекајте соодветен временски период.

Љубов

Партнерот има недостаток на самодоверба и тоа ве оптоварува.

Здравје

Движете се повеќе.

ДЕВОЈКИ, ОМАЖЕТЕ СЕ ЗА НИВ И ОСВОИТЕ ЏЕКПОТ: Овие 3 хороскопски знаци се одлични брачни другари

БЛИЗНАЦИ (21 мај - 20 јуни)

Работа

Надредените ви создаваат проблеми. Сфатете го тоа како предизвик и пронајдете мудро решение.

Љубов

Емотивно сте исполнети и среќни.

Здравје

Спијте повеќе.

Премини на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?