FaceBook  Twitter  

Неделен хороскоп од 9 до 15-ти јануари 2017 година

black

Неделен хороскоп од 9 до 15-ти јануари 2017 година: Јарец, Бик и Девица, според предвидувањата на астролозите, се најсреќни оваа недела. Дознајте колку ѕвездите ќе ви бидат наклонети по празниците токму вам.

ОВЕН (21 март – 20 април)

Љубов: Оние кои имаат семејство овие денови прилично ќе му се посветат. Оние во нови врски ќе поминуваат низ мали кризи во кои треба да покажат повеќе разбирање и толеранција за другата страна. Со малку такт ќе успеат да ги надминат сите искушенија.
Кариера: Целокупната ситуација на работното место може овие денови да ви се чини тешка. Постојано ќе имате чувство како да губите тло под нозете или дека сè зависи од шефовите/газдите, но ништо од вас. Ова е само привремено. Бидете отворени и соработувајте.
Здравје&совет: Сетете се на вашите достигнувања.

БИК (21 април - 20 мај)

Љубов: Ако излезете меѓу луѓе, ќе наидете на низа прилики за пријатни познанства од површен карактер. Добри за забава. Затоа, намалете ги своите љубовни очекувања. Не е лошо, ама се сеќавате на подобри денови. На оние во врска ќе им биде, главно, добро.
Кариера: Се наоѓате во период кога некои работи треба дефинитивно до ги приведете до нивниот крај. Токму оваа седмица е карактеристична по тоа. Ќе завршите некои приказни и ќе свртите нов лист. За некои тоа ќе биде малку порадикално. Не брзајте, туку прво одмерете.
Здравје&совет: Пазете на исхраната.

ДЕВОЈКИ, ОМАЖЕТЕ СЕ ЗА НИВ И ОСВОИТЕ ЏЕКПОТ: Овие 3 хороскопски знаци се одлични брачни другари

БЛИЗНАЦИ (21 мај - 20 јуни)

Љубов: Дeновите пред вас ќе ги паметите по зголеменото чувство на осаменост и копнеж. Оние во врска ќе минуваат низ искушение на тема доминација во врската. Самите, пак, понекогаш ќе избрзаат во додворувањата бидејќи едвај ќе чекаат да успеат во своите намери.  
Кариера: Ќе ви предложуваат многу што, но вие самите не ќе бидете во можност да влијаете на работите. Ќе се чувствувате како набљудувач кому му се нуди нешто без вистински предизвици. Соработувајте и внимателно слушајте. Читајте меѓу редови. Она што сега не оди, ќе функционира подоцна.
Здравје&совет: Секој ден најдете нешто што ќе ви носи радост и само радост

Премини на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.
Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Хотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан. ...
ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...
Ресторанот Камин Чамо постои од 1989 година