FaceBook  Twitter  

Многу карактери кои ги поседуваме имаат врска со хороскопскиот знак на кој му припаѓаме, па тоа се однесува и кога е во прашање неверството.

Имено, според една австралиска страница за спојување на луѓето кои бараат партнери за една вечер пронајдена е врска измеѓу неверството и хороскоспките знаци. Со анализа на своите корисници дојдено е до податоци дека најмногу причини за загриженост имаат оние чии партнери се родени во знакот на Водолија, Риба или Овен. Најмногу од нивните корисници припаѓаат токму на овие три хороскопски знаци.

На овој сајт има најмалку Стрелци, само 6.5 %.

Можеби другите хороскопски знаци се склони кон друг вид на превари, па своите партнери не го бараат во виртуелниот свет преку интернет и социјалните мрежи. Сепак, ситуацијата е ваква за оние кои бараат љубовници на овој начин.

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот е лоциран во средината на рекреативниот центар Маврово, само неколку стотини метри од ски лифтовите и езерото. ...
Хотелот е сместен во боровата шума во населбата Св. Стефан, на 4км од Охрид и 100 метри од езерското крајбрежје. ...
Пица ресторан во центарот на Битола.
Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
Повелете на пријатна атмосфера во ресторанот Домини кој се наоѓа во близина на центарот на градот. ...