Лојални, срчани, но незгодни ...

Лојалноста на овој хороскопски знак ќе ве освои од самиот почеток. Шкорпиите се, едноставно, најдобри пријатели за цел живот. Никогаш нема да го обелоденат вашите тајни и засекогаш ќе ви бидат лојални. Идеални се за разни глупости, со нив ќе се чувствувате млади повторно, бидејќи тие се енергични, без оглед на годините. Ценат она што го правите за нив и никогаш нема да го заборават тоа.

Ќе ви дадат искрени совети - од кариерата, до изгледот. Со нив, ниту една тема не е табу тема. На овој знак може да му ги кажете сите тајни, и скриени фантазии. Шкорпиите се подготвени за сè да зборуваат отворено и никогаш нема да ве осудуваат.

Премини на следната страна >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?