Девица и Риби

Спротивностите се привлекуваат - Рибата не сака рутина, додека Девицата ужива сè да се одвива добро и во совршен ред. Тие си помагаат еден на друг и се обидуваат да научат нешто ново од животот – Рибата да се запознае со организираност, а Девицата да ужива малку во животот. Но, не премногу долго!

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?