Рак и Јарец

Што ги поврзува овие два знака? Тоа е моќта на Јарецот и емоциите на Ракот. Меѓутоа, среќата во врската и страста може да бидат уништени од страна на чувствителниот Рак и повременото игнорирање од страна на Јарецот. Јарецот го нервира Раковата независност.

Лав и Водолија

Лавот ја пронаоѓа интересната фантазија на Водолијата, но го прифаќа само својот авторитет. Лавот е крал во својот свет и еден од најголемите авторитети. Водолијата ја сака бескрајната харизма на Лавот. Она што може да ја уништи врската е тоа што Лавот постојано бара внимание, што ја иритира Водолијата и прави таа да се чувствува досадно.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?