ВАГА

Дали некогаш ве фатиле нешто да правите сами? Вие не може да поднесете да бидете без вашиот најдобар пријател - без разлика дали тоа е само вашиот најдобар пријател, сродната душа, партнерот или некој друг со кого ќе бидете засекогаш.

ШКОРПИЈА

Вие сте водени од вашата изобилна страст - ако вашите чувства нема да бидат силни, во што е тогаш поентата? Тетоважата на роза е симбол за многу ваши желби. Лесно навлегувате во суштината на нештата, па затоа нешто што се стреми кон потемните, поинтензивни вибрации, може да ви одговара, исто така. А, би имало смисла за вас тетоважата да ја направите околу вашиот секси делови од телото - бутот или колкот.

СТРЕЛЕЦ

Вас секогаш ве обзема страста за патување, па затоа тетоважа која зборува за вашата внатрешна бубачка за патување би била совршена. Помислете на сите светски мапи и географски координати што може да ги отпечатите на вашето тело.

ЈАРЕЦ

Вие сте личност која цврсто стои на земјата, решена да работи и да се посвети на постигнување на целите. Сакате истетовирани зборови кои не се толку потсетници, колку што ја претставуваат суштината на вашиот карактер. Гледајќи ве како секогаш правите нешто или сте подготвени да правите нешто, високо дрво, чии корени се цврсти и длабоки, ќе биде добра тетоважа за вас.

Премини на следната страна >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?