Животот е премногу краток за да губиме време на лоши состаноци, нели? 

Но, секој хороскопски знак има поинаков “план за бегство“' кога работите стануваат непријатни уште на првиот состанок. Дали се пронаоѓате себе си?

ОВЕН

Тие директно, без двоумење велат: „Ова нема да успее“. Ја плаќаат сметката. И си заминуваат.
 

БИК

Нарачува најскапо јадење од менито. Се фокусира на храната, а потоа измислува итна семејна ситуација и “фаќа магла“ уште пред десертот.
 
БЛИЗНАЦИ

Предлага да прејдат во друг пожив клуб, а потоа започнува разговор со некои нови луѓе сè додека лицето со кое тргнал на состанок не се умори и не си замине само.

Премини на следната страна >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?