„Љубов – широко несфатен, а сепак многу пожелен ’дефект’ на срцето, којшто го ослабува мозокот, предизвикува очите да сјаат, образите да горат, крвниот притисок да се зголеми, а усните да се напучат“ - Непозната

Read more...

Три двојки во зодијакот носат три титули – најзабавни, најстраствени и онаа со најголема хемија!

Read more...

Може да бидете најубави на светот, но доколку се однесувате вака, убавината ништо не ви значи.

Read more...

horoskopce

Сето она што го правите на работа е поврзано и со вашиот хороскопски знак.

Read more...

Откријте го хороскопскиот знак со кој, едноставно, мора да бидете заедно во некој момент во животот, барем според ѕвездите...

Read more...

Ним не ми е гајле што другите ќе мислат или кажат за нивното однесување. Тие се хороскопски кралици на скандали!

Read more...

Знаете што е вашата свекрва во хороскоп? Во тој случај ќе знаете како да ја “скротите”.

Read more...

Кинеската Нова 2017 години, која се слави на 28 јануари, е во знакот на вредниот и итар Петел, а еве што големиот годишен хороскоп открива што значи тоа за секој знак посебно.

Read more...

Некои полесно им се предаваат на страстите, додека друга група луѓе секогаш држат дистанца сè додека не се уверат дека може да ù веруваат на личноста која им се допаѓа.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.
Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Хотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан. ...
ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...
Ресторанот Камин Чамо постои од 1989 година