Фолк пејачката Сандра Африка го прифати повикот на матурантот- но тешко и е да одлучи каков фустан ќе носи.

Read more...

Маша Терзиќ и Вељко Ражнатовиќ, кои имаа бурна тинејџерска врска неодамна се разделија, а синот на Цеца веќе има нова девојка!

Read more...

Светлана Цеца Ражнатовиќ ја глумеше Коштана во серијата „Нечиста“ крв која се снимаше во дамнешната 1991 година.

Read more...

Симпатичната Кјара која строи зад модниот блог Blonde Salad денес важи за една од највлијателните блогерки во светот на модата.

Read more...

Емина Јаховиќ ги воодушеви своите фанови на социјалните мрежи со една фотографија која што деновиве ја објави на Инстаграм.

Read more...

Тоа дека фотографиите ја искривуваат реалноста и се далеку од вистината, ќе ви го докажат и овие два дами кои важат за секс симболи познати најмногу поради нивните големи задници.

Read more...

Наједноставен начин да направите мала промена во вашиот имиџ е да ја смените фризурата, а тоа многу добро го знае и Анастасија Ражнатовиќ.

Read more...

Атрактивната Емили не пропушта тренинг, но признава дека барем еднаш во неделата ќе се почести со гооолем висококалоричен колач.

Read more...

Јелена Карлеуша постојано внесува нови трендови во модата, а нејзините комбинации  многу пати досега ги воодушевиле и светските стилисти.

Read more...

Повеќе од пет часа дневно беа потребни за да се направат слоевите со шминка кои беа потребни за снимање на новиот филм на Леонардо Дикаприо.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Рeсторан "Пивница" е лоциран во строгиот центар на градот и постои од 1963 година, додека во 1997 година е возобновен. ...
Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...
Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Бутик Хотел Роза Дипломатик е скапоценост од аспект на место за престојување:... ...
Уникатно опремениот ОК хотел е лоциран во мирен дел на градот, на 2.8 километри од центарот на Скопје. ...